Kątownik magnetyczny spawalniczy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)

Kątownik magnetyczny spawalniczy - największy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)
Indeks produktu: 1-05-0009-3
Kątownik magnetyczny spawalniczy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)
Cena: 0,00brutto
Cena promocyjna: 43,50 zł brutto

Towar niedostępny.
Kliknij aby powiększyć zdjęcie.
Kątownik magnetyczny spawalniczy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)Kątownik magnetyczny spawalniczy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)Kątownik magnetyczny spawalniczy, rozmiar XL (udźwig do 34kg)
Narzędzie, które jest nieocenioną pomocą w spawaniu, montażach elementów metalowych, lutowaniu, trasowaniu oraz ewentualnie podnoszeniu elementów stalowych.


Ten magnetyczny uchwyt pozwala zestawić elementy, np. spawane, pod kątem 45, 90 lub 135 stopni. Dzięki temu można je spawać bez przytrzymywania przez dodatkową osobę! Zapobiegamy jednocześnie przypadkowemu poruszaniu, przesunięciom takich elementów.


Maksymalny udźwig pojedynczego przyrządu w poziomie, jako wspornik - 34 kg. Udźwig dla podnoszenia w pionie do 14 kg.Produkt zbudowany jest z silnych, wysokiej trwałości magnesów, osłoniętych dodatkowo otoczką z bardzo odpornego tworzywa, w solidnej, stalowej obudowie.


Wymiary: 202 mm (szer.) *128 mm (wys.) *21 mm(grub.).
Waga: 1,2 kg. 


(Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Przyrząd jest podatny na bardzo wysokie temperatury, dlatego należy go odczepić ze spawanego przedmiotu niezwłocznie po zakończeniu pracy.

Uwaga - silne magnesy mogą mieć negatywny wpływ na dyski twarde i sprzęt elektroniczny, dlatego nie należy ich przykładać bezpośrednio do takich urządzeń.)