Jak zamawiać - informacje dla Klientów

Składanie zamówień na produkty oferowane w sklepie internetowym www.magne.pl jest intuicyjne, tj. kolejne informacje na stronie internetowej podpowiadają co robić dalej.


Aby złożyć zamówienie należy:

1. Wybrać interesujący produkt w kategorii, a następnie przez klikniecię myszką wejść na jego opis szczegółowy. W opisie produtu można zmienić ilość, którą chcemy nabyć, a następnie wystarczy zatwierdzić czerwonym przyciskiem "Dodaj do zamówienia".

2. W następnym kroku można:
  - zmienić jeszcze ilość kupowanych produktów (zmianę ilości należy zatwierdzić przez wciśniećie przycisku "Przelicz")
  - dodać inny produkt do zamówienia - należy w tym przypadku wybrać "Powrót do cennika", a następnie postępować jak w punkcie 1.
  - dla wybranych produktów można ustalić jaki będzie koszt wysyłki poprzez wybranie przycisku "Realizuj zamówienia"

3. W kolejnym etapie można wybrać, czy paczka będzie wysłana po wcześniejszej wpłacie należności na konto, czy wysłana za pocztowym pobraniem należności. Dla poszczególnych opcji transportu są podane odpowiednio obliczone koszty opłaty za wysyłkę.

Na tym etapie, przed zatwierdzeniem zamówienia przyciskiem "Przejdź dalej", należy podać dane kontaktowe osoby zamawiającej oraz adres dostawy (można zaznaczyć, że adres dostawy jest taki sam jak adres osoby zamawiającej).
Jeżeli faktura ma być wystawiona na inne dane firmowe, należy zaznaczyć odpowiednie pole na dole strony i uzupełnić dane adresowe w rubrykach które się pojawią.

4. Ostatni krok to finalne zatwierdzenie zamówienia przyciskiem "Wyślij zamówienie". W polu "Uwagi do zamówienia" można jeszcze dopisać dodatkowe informacje dotyczące wysyłki.

5. Potwierdzenie zamówienia Zamawiający otrzyma na podany w zamówieniu adres e-mail. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do danych z zamówienia, obsługa sklepu www.magne.pl będzie dodatkowo kontaktować się telefonicznie / e-mail przed realizacją.

Uwaga: w przypadku złożenia zamówienia z opcją dostawy przy płatności przy odbiorze, Zamawiający w e-mailu z potwierdzeniem otrzyma  prośbę o potwierdzenie zamówienia przez kliknięcie na podany w e-mailu link. Tego rodzaju potwierdzenie jest konieczne do realizacji zamówienia.
W przypadku opcji dostawy po przedpłacie przelewem, potwierdzeniem zamówienia jest otrzymanie płatności na konto, którego nr Zamawiający otrzymał w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia.