Narzędzia magnetyczne - akcesoria magnetyczne - wyposażenie warsztatów

Narzędzia magnetyczne znajdują szerokie zastosowanie we wszelkich warsztatach, zakładach przemysłowych, firmach monterskich, jak i u indywidualnych majsterkowiczów.

Szczgólnym uznaniem cieszą się akcesoria magnetyczne w technice spawalniczej (kątowniki magnetyczne, spawalnicze lusterka inspekcyjne) oraz w motoryzacji / warsztatach samochodowych (tacki, listwy magnetyczne).
W zakładach tokarskich świetnie sprawdzają się innowacyjne na naszym rynku przyrządy do zbierania opiłków i śrub metalowych.
Dla ułatwienia zapoznawania sie z naszą ofertą, wyróżniliśmy następujące kategorie narzędzi magnetycznych:
 • Tacki magnetyczne
  Wykonane ze stali nierdzewnej tacki wyposażone są w trwałe, silne magnesy, dzięki którym przytrzymują metalowe przedmioty, a także same utrzymują się na metalowych powierzchniach. Do zastosowania w warsztatach, garażach, ale także w biurze i w domu.
 • Narzędzia inspekcyjne itd.
  Są to zarówno magnetyczne narzędzia inspekcyjne, służące do wyciągania śrub, nakrętek i innych przedmiotów metalowych z trudnodostępnych miejsc
  jak i lusterka inspekcyjne, które umożliwiają podgląd w miejscach niedostępnych, w celu np. odczytania numerów seryjnych lub zlokalizowania usterki.
 • Listwy magnetyczne
  Zawieszanie narzędzi na listwach magnetycznych daje dwie korzyści. Po pierwsze oczywiście uporządkowanie warsztatu. Po drugie dostęp do narzędzi jest zdecydowanie łatwiejszy - są zawsze pod ręką, nie trzeba ich wyciągać z szafek ani szuflad.
 • Zbieracze metalu
  Narzędzia do zbierania przedmiotów (np. śrub, gwoździ) i opiłków metalowych, są niezastąpioną pomocą zwłaszcza w warsztatach obróbki metali. Niektóre z nich są wyposażone w funkcję "auto-zrzutu", dzięki której latwo usuwamy zebrane opiłki z narzędzia.
 • Kątowniki spawalnicze
  Olbrzymia pomocą w spawaniu, montażach elementów metalowych, lutowaniu, trasowaniu a także podnoszeniu elementów stalowych.
  Użycie kątowników zastępuje żmudne mocowanie, przykręcanie elementów przed spawaniem lub przytrzymywanie ich przez dodatkowego pracownika.
 • Inne narzędzia magnetyczne
  Akcesoria magnetyczne ułatwiające pracę.


Ułatw sobie pracę - bo stracony czas też kosztuje!!!Profesjonalne narzędzia ręczne

Do zastosowań profesjonalnych oferujemy najwyższej jakości narzędzia ręczne UNIOR.

Narzędzia UNIOR cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i wyjątkową trwałością, czego potwierdzeniem jest m. in. dożywotnia gwarancja oferowana przez producenta na oferowany osprzęt (nie dotyczy kluczy dynamometrycznych i akcesoriów pneumatycznych, gdzie gwarancja wynosi 12 miesięcy).

Narzędzia tej mało znanej w Polsce marki są stosowane m.in. w zakładach produkcyjnych Skody, VW, Audi, BMW, Peugeot, Renault, Citroen.

Produkty UNIOR dostępne są na zamówienie. Aby zapoznać się z  asortymentem narzędzi UNIOR przejdź do katalogu on-line producenta.

Jeśli chcesz otrzymać informacje o cenach lub drukowany katalog narzędzi UNIOR, skontaktuj się z nami.Lokatorskie, oddawcze skrzynki pocztowe

W naszej ofercie znajdują się również oddawcze, lokatorskie skrzynki pocztowe dla budownictwa wielomieszkaniowego. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości skrzynki wyprodukowane w Polsce. Dzięki temu możemy zapewnić serwis i części zamienne do eksploatacji skrzynek.

Wszystkie skrzynki mają parametry zgodne z obowiązującymi przepisami: Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 24.09.2003 r. w sprawie oddawczych skrzynek pocztowych (Dz. U. Nr 177 poz. 1731) oraz z dnia 15 kwietnia 2004 r. zmieniające w/w Rozporządzenie (Dz.U. Nr 83, poz. 770).