Regulamin sklepu internetowego Magne Sp. z o.o.

Wysyłka i odbiory osobiste

Towar wysyłamy standardowo w przeciągu do 48 godzin (dni robocze) od potwierdzenia zakupu, w przypadku płatności za pobraniem pocztowym należności. Jeżeli płatność dokonywana jest przelewem to zakupiony przedmiot/y wysyłany jest w przeciągu 48 godzin od momentu wpłynięcia pieniędzy na konto. 

Każdorazowo potwierdzamy wysyłkę e-mailem.


Opłata za wysyłkę zawiera koszty pakowania oraz VAT doliczony do opłaty pocztowej (Poczta Polska jest zwolniona z VAT, my sprzedając produkt z wysyłką musimy doliczyć podatek).


Wysyłki zakupionych produktów realizowane są standardowo za pośrednictwem Poczty Polskiej - wszystkie przesyłki priorytetowe. Wysyłki kurierem na koszt odbiorcy, w przypadku nabywców którzy mają podpisaną umowę z firmą kurierską, jest możliwe po podaniu w uwagach do zamówienia (ostatni etap formularza zamówieniowego) niezbędnych danych.

Możliwe są odbiory osobiste w Koninie lub w Poznaniu. Za każdym razem konieczne jest jednak potwierdzenie odbioru, e-mailem lub telefonicznie pod nr kom.


Koszty wysyłki

Koszty wysyłki są obliczane automatycznie po dodaniu towaru do zamówienia, a następnie po potwierdzeniu przyciskiem "Realizuj zamówienie".

Uwaga: dodanie produktu do zamówienia oraz wciśnięcie przycisku "Realizuj zamówienie", nie jest jeszcze równoznaczne z ostatecznym potwierdzeniem zamówienia przez Kupującego. Na tym etapie Kupujący zostanie poinformowany o kosztach wysyłki oraz  będzie poproszony o podanie danych adresowych niezbędnch do realizacji zamówienia - Kupujący może na tym etapie jeszcze zrezygnować z zamówienia lub też dopiero ostatecznie je potwierdzić.


Wpłata na konto bankowe

Nr konta:

W opisie przelewu proszę podać imię, nazwisko oraz numer zamówienia, podany w e-mailu potwierdzającym zakup.
Proszę pamiętać o uwzględnieniu kwoty za przesyłkę - zgodnie z kosztami podanymi w momencie składania zamówienia. 


Ogólne warunki sprzedaży:

1. Właścicielem sklepu internetowego www.magne.pl jest firma
„MAGNE" Sp. z o.o.

2. W celu złożenia zamówienia w sklepie www.magne.pl, Klient podaje adres e-mail oraz wszelkie potrzebne dane kontaktowe, jak adres, dane wysyłki, numery telefonów, dane do faktury. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie w/w danych w celu prawidłowej realizacji zamówienia, w tym udostępnienia w/w informacji firmie kurierskiej realizującej transport.

3. Oferowane produkty są  fabrycznie nowe, w  oryginalnym opakowaniu, chyba że w opisie jest zaznaczone inaczej.

4. Produkty przedstawione w sklepie internetowym są oferowane w ilości co najmniej 1 szt. W przypadku zamówienia przekraczającego ilość 1 szt. może wystąpić sytuacja, że zamówienie dla danej ilości produktów nie będzie mogło zostać w pełni zrealizowane. W takiej sytuacji obługa sklepu internetowego skontaktuje się telefonicznie lub e-mail z Zamawiającym, aby potwierdzić realizację zamówienia w zmienionej ilości.

5. Produkty objęte są  12 miesięczną gwarancją.  (Gwarancja nie obejmuje  uszkodzeń mechanicznych.)

6. Do każdej sprzedaży wystawiany jest dowód zakupu. Wystawiamy faktury VAT.

7. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.magne.pl są cenami brutto (zawierają 22% VAT).